O firmie

kreolandia.pl jest kolejnym kanałem sprzedaży Grupy Biuro-LAND Sp. z o.o. Sp. k.

Swoje pierwsze kroki na rynku biuro-serwisowym postawiliśmy w 1995r. Od tamtej chwili każdy z kolejnych kroków stawiamy na niekończącej się drodze do doskonalenia, czyli stałego podnoszenia jakości obsługi klienta. Obecnie w swojej branży poruszamy się pewnie i z wdziękiem- uważnie wsłuchujemy się w uwagi naszych Klientów, bowiem to one są dla nas inspiracją do dalszego rozwoju. Jeśli mielibyśmy zdradzić jak osiągamy swoje cele, to robimy to dzięki :

  • Wykwalifikowanemu i energicznemu Zespołowi
  • Wielu kanałom sprzedaży
  • Stale rozwijanym systemom IT
  • Szalenie bogatej ofercie produktowej
  • Elastyczności i profesjonalizmowi

 

W czerwcu 2023 roku uruchomiliśmy nowy punkt pod nazwą Kreolandia, gdzie znajdują się nietuzinkowe produkty, kreatywne prezenty, zachwycające artykuły szkolne, akcesoria dekoracyjne na spotkania i imprezy oraz asortyment niezbędny do biura.
Wystartowaliśmy w Jaworznie, ale marzy nam się cała sieć detaliczna, by w każdym dużym mieście kreatywne dusze mogły znaleźć swoje miejsce!

Do grona naszych klientów należą zarówno duże korporacje, instytucje państwowe, średnie przedsiębiorstwa w każdej branży jak i klienci detaliczni. To dlatego, że w artykuły biurowe zaopatrujemy ludzi, nie biura. Zaufało nam już tysiące klientów w całej Polsce, potwierdzając tym samym, że konsekwentna realizacja wysokiego standardu obsługi wszystkim przynosi korzyści.

To dzięki Tobie drogi kliencie posiadamy motywację do osiągania kolejnych celów i stałego rozwoju.

 

 

 


Tę stronę możesz zmieniać tutaj:
Panel administratora > Wygląd i treści > Strony informacyjne > O firmie 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Shoper Paczkomaty) już od 250,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl